З робочим візитом у Томашівці

         Олена Олексіївна Беркут, помічник – консультант народного депутата України Лаврика Миколи Івановича , разом з головним лікарем  КЗ                  « Недригайлівський районний центр ПМСД»  Неменко Тетяною Валентинівною та Коровинським сільським головою Шилом  Сергієм Миколайовичем побували зі спільним робочим візитом у селі Томашівка.  Вони відвідали Томашівську амбулаторію, де  Беркут О.О. вручила завідуючій амбулаторії Коломієць Лідії Степанівні  комп’ютерне обладнання, холодильник та апарат магнітотерапії, які були придбані за сприяння та допомоги народного депутат України Лаврика М.І.  Спільно з сільським головою Коломійцем А.М., пацієнтами амбулаторії  були обговорені проблеми сільської сімейної медицини та накреслені шляхи подальшого  поліпшення матеріально – технічної бази закладів охорони здоров’я.

         Беркут О.О. також відвідала Томашівський НВК : ЗОШ 1-111 ст., ДНЗ  і ознайомилася з досвідом роботи вчителя образотворчого мистецтва Бабія Івана Григоровича з обдарованими дітьми,  оглянула шкільний спортзал, дошкільну групу начального закладу.

          Беркут О.О.  мала зустріч з прихожанами  Томашівської  Свято – Покровському  церкви УПЦ КП , його священником  о. Романом та побувала на обряді Водохреща, що проводився на місцевому ставку.

          У приміщенні адмінбудинку сільської  ради сільський голова  Коломієць А.М. , в присутності членів виконкому та активу села, презентував придбано бензинову газонокосарку та коротко ознайомив гостей  з підсумками соціально – економічного розвитку сільської ради за 2016 рік. Присутні обмінялися думками з актуальних проблемах села, обговорили деякі питання процесу об’єднання Коровинської територіальної громади.